PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648169}

Przelotni kochankowie

Los Amantes pasajeros
5,4 17 586
ocen
5,4 10 1 17586
4,6 9
ocen krytyków
Przelotni kochankowie
powrót do forum filmu Przelotni kochankowie

czego chcieć więcej? Nie mogę się doczekać!

ocenił(a) film na 8
Rainy_3

brakuje Maury

ocenił(a) film na 9
morrell

o tak! :) jeszcze R. de Palma

Rainy_3

Dla mnie jeszcze Paz Vega :D

ocenił(a) film na 7
Rainy_3

hmm :) zdziwisz się , jak zobaczysz ich rolę :D hahahha
|Film rewelacja :D

ocenił(a) film na 9
ania234

gdzie go już widziałaś? :)

ocenił(a) film na 7
Rainy_3

w Madrycie

Rainy_3

A do tego bezbłędny...nawet w dramatach(np."Hable con ella")...przez łzy...ale komiczny... naprawdę(dla mnie) Maestro połączenia tych dwóch gatunków w jednej osobie...postaci... Kapitalny...Javier Cámara!!! :D ... I jeszcze "szczypta" Loli Dueñas :) ... "okraszona" fenomenalnym wprost talentem samego reżysera Pedro Almodovar'a... :D Będzie "UCZTA"!!! ;) :D

ocenił(a) film na 5
anuszka101

2 dni temu miałam okazję widzieć film we Francji. Penelopa i Antonio występują tam przez około dwie minuty. Film nie jest fantastyczny, ale są ciekawe momenty takie jak taniec męskiej części obsługi samolotu, czy picie tequili. Spodziewałam się czegoś śmieszniejszego. Osobiście nie polecam.

ocenił(a) film na 10
jeannne

Niestety, aby zrozumiec w pelni ten film trzeba go obejrzec w oryginale (gdzies widzialem zajawke z angielskimi napisami - totalnie z czapy) i jednak znac realia Hiszpanii. A najlepiej przy tym byc homo :))) Jest pelen niuansow: lotnisko-widmo w Castellón, troche "prostackie" slownictwo Antonio i Penelope w andalúz, opisywanie swojego zycia w sieciach spolecznosciowych, obsesja hiszpanskiej mlodziezy na punkcie narkotykow, modlitwa do papierowego oltarzyka, upublicznianie rozmow telefonicznych z pikantnymi szczegolami w stylu brukowca "¡Hola!", hiszpanskie plotkarstwo sasiadow (wszyscy wiedza o sobie wszystko w comunidad), luzackie podejscie zalogi do problemu, naduzywanie alkoholu, domniemane romanse krola Juana Carlosa, homoeksperymenty Hiszpanow ktore sa w modzie, troska o kolege z pracy by rzucil narkotyki i darkroomy, agua de valencia z meskalina... Tylko wtedy odbior filmu bedzie taki jak powinien byc :) wczoraj bylem na tym filmie po raz drugi. I znow sie obsmialem do lez. PS:Scena tanca akurat nie rozsmieszyla mnie tak bardzo, jak to wszystko o czym wspomnialem. Skoro Tobie sie podobal taniec to odebralas ten film jako komedie sytuacyjna, ja widzialem tam komizm postaci, mase ironii i smieszne slownictwo. Así que...

norsar

Swoją droga Almodovara poszedł równo „po bandzie” Film powinien być dedykowany homofobom.Wszystkim spragnionym śmiechu polecam

ocenił(a) film na 3
jgm1

jgm1 nie przyczytałeś tego co napisał norsar? może taki jest trend w Hiszpani, może to jest w modzie, może są takie zjawiska - Almodovar pokazuje w prześmiewczy sposób różne zjawiska

Jerzy77_filmweb

Przeczytałam i zgadzam się z norsarem, natomiast uważam że film rozwścieczy homofonów i chyba się nie pomyliłam – patrz wpisy.

ocenił(a) film na 10
jgm1

To chyba właśnie Jerzy77 nie zrozumiał, hahaha a co do homofobów, cóż... To już akurat tylko w Polsce i w reszcie Europy wschodniej (oprócz Czech). No me importa nada ;)

ocenił(a) film na 3
norsar

norsar napisz swoją recenzję jako główny temat i odpowiednio napisz tytuł- ludzie nie rozumieją tego filmu a Ty wreszcie dużo rzeczy wyjaśniasz i tłumaczysz. Własnie ktoś dał jako główny temat opinię, że przypomina do Benny Hilla i że ocenił film na 1 ...

ocenił(a) film na 10
Jerzy77_filmweb

Może coś skrobnę w wolnej chwili :)

ocenił(a) film na 10
norsar

Zgadzam się z Tobą całkowicie,pomimo,że nie znam aż tak bardzo realiów hiszpańskch,ubawiłam się jak rzadko kiedy.Wydaje mi sie również,że ostra krytyka ze strony polskiego społeczeństwa wynika z całkowicie innego poczucia humoru niż mają Hiszpanie.Nasze tzw.komedie rozbawiają tłumy a ja je uważam za żałosne.I .Żeby docenić,zrozumieć film hiszpański trzeba go po prostu poczuć.Ponad to w naszym homofobicznym społeczeństwie film z gejami na pierwszym planie zostanie odebrany przez niektórych tak jak został odebrany.

Rainy_3

hmm, napszykład dobrego filmy?? gówno na kilomert widac w zwiast.
i jeszcze ten debil z szeroką mordąz Porozmawiaj z nią, wWIECZNIE tępy wyraz gęby

ocenił(a) film na 10
luza

To nie ogladaj, haha ktos ci kaze? Na temat Javiera Cámara dyskutowal nie bede, bo smierdzi mi to trollem na kilometr. Kolejna co to nie widziala, ale sie wypowiada. Dziewczyno, zaprzeczasz sama sobie :))))

ocenił(a) film na 3
Rainy_3

Oni są tam tylko 5 minut może....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones