Lucia Bosé

Lucia Borlani

7,7
88 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucia Bosé

Śmieszne...

użytkownik usunięty

... ktoś, kto dodawał jej filmografię powinien przedtem zauważyć, że nie zna hiszpańskiego. Ella misma oznacza "ona sama", a nie jest to jakieś imię bohaterki. Szkoda, że i weryfikator tego nie wiedział.

A dla mnie bardziej śmieszne jest, że osoba stawiająca taki zarzut (wykazując się, nie tylko wielką znajomością języka hiszpańskiego, ale również nadzwyczajną błyskotliwością umysłu) z góry założyła,że błąd ten został popełniony przy dodawaniu filmografii aktorki...

użytkownik usunięty
jajacek

Ani o moją znajomość hiszo\pańskiego, ani błyskotliwością umysłu martwić się nie musisz. Po prostu weź się do pracy, wówczas wszyscy na tym skorzystają.

Bardzo się cieszę, że tak dobrze zrozumiałaś mój komentarz i intencje w nim zawarte... Twoja odpowiedź przerosła moje najśmielsze oczekiwania :))))

P:)

użytkownik usunięty
jajacek

Na pewno przerosła twój niski poziom intelektualny, co do tego nie mam wątpliwości.

Ja natomiast gratuluję dobrego samopoczucia :))))

jajacek

Ile ludzie marnują czasu na (przydługawe) riposty, zamiast wyjaśnić o co chodzi. Wtedy wyszłoby na czyjeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones