Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 722 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

odkąd rozbiła małżenstwo Cruise i Kidman. Poza tym wygląda jak koń. Pani ptasi nos :
http://gfx.filmweb.pl/ph/25/92/262592/107916.1.jpg okropna.

Milano

To jak w końcu według ciebie wygląda: jak koń czy jak ptak? Jakaś niezdecydowany/a jesteś:P a tak na poważnie - głównym założeniem tej strony jest ocena gry aktorskiej, a nie walorów zewnętrznych aktorów. Twój komentarz trąci gwarą rodem z gimnazjum.

Milano

To ptaki mają nos? za krótki <br/> za krótki <br/>

candyboy007

Nie widzicie, że założycielka tematu uważa się za Meryl Streep. Może zna Nicole Kidman osobiście.
Nie lubię Nicole, ale uważam, że dla niej uwolnienie się od tego apodyktycznego karła Cruise'a było jak najbardziej korzystne.

Milano

Jest cudna i ma strasznie uwodzicielski akcent =) Pozatym nie ma najmniejszego znaczenia co o niej sadzisz, pomijajac fakt ze utozsamiasz sie z arcy paszczurem Meryl Streep, poniewaz w tym wypadku liczy sie zdanie mezczyzn, a z tego co wiem wiekszosci sie podoba. Fakt, zamieszczone zdjecie jest dosc niekorzystne.

No i na koniec, z uwagi ze Tomek dostal konkretnego swira, Nikola powinna pani Penelopie byc wdzieczna.

Milano

Jassssssne. Ona akurat rozbila ich malzenstwo.
Powiedziala "Chodz ze mna Tomek, zostaw ta Nikolete"... a ze Tomek nie ma swojego mozgu posluchal ja i zostawil zone :D

VvX

Jakby do mnie powiedziala chodz ze mna to bym zelazko wlaczone zostawil, a co dopiero Nikole z demobilu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones