Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

zupelnie niewiem jak tom mogl zastapic nicole kims takim,jest o wiele gorsza aktorka od nicole,brzydsza i wogole,zupelnie nie rozumiem

natalia_bloom

To bardzo trudne pytanie... Może zapytamy Toma? Ale Nicole jest ładniejsza od Penelope i to o wiele... Ich talent też można porównać, oczywiście też na niekorzyść pani Cruz... Pozdrawiam!

Bjorkova

Cruz gorszą aktorką od Kidman:D?? Lol ile filmów z nimi widziałaś?? :)

Bjorkova

http://film.onet.pl/0,0,1460030,1,600,artykul.html

natalia_bloom

Wiesz ja uwzanam ze ona jest ładnieksza niz Nicol.

Agusia_5

ty to sobie możesz uważać, bo i tak jesteś prymitywna:P

Yokichi

juz nie moge czytac takich komentarzy, i tak wyszlo na to ze tom jest z katie holmes:)wezcie stworzcie jakies kolko wparcia na ktorym bedziecie mogli omawiac zwiazek aniston-pitt-jolie czy tam jakis inny i nie zasmiecajcie FW!

natalia_bloom

A ja zdecydowanie wole pania Cruz! Moim zdaniem ma o ma o wiele wiekszy wdziek i urode tez ladniejsza.
Coz sprawa gustu, ale ja napewno i bez zastanowienia wybralbym Penelope! :)

agentm

Ja też wybrałbym Penelope Cruz- po prostu jest piękna i tyle.

użytkownik usunięty
natalia_bloom

no to juz byla jego sprawa, milosc nie wybiera:-)

Osobiscie wole Nicole ale to kwestia gustu i nie rozumiem jak mozecie na siebie bluzgac o takie pierdoly;/

Nicole jest o wiele ladniejsza i o wiele lepsza niz Penelope Cruz

i_v_

O nie, nie, nie, Penélope Cruz jest o dużo ładniejsza i bardziej unikatowa. :)

kasta_2

właśnie, że penelope :D

veritaserum

nieeeeeeee bo Nicole. Penelope na zdjeciu na filmwebie wyglada wprost brzydko inczej nie powiem ale nie tak oj lepiej nie powiem:P

i_v_

nie bo Zosia łądnieszja, a Gabrysia fajniejsza, a przy Basi to sie mogą obie te Panie schować. bla bla bla i jeszcze raz bla

nyaa

Właśnie, dajcie już sobie święty spokój, przecież takie paplanie do niczego nie prowadzi. :/

natalia_bloom

Mojim zdaniem Nicole powinna być z Tomem.Penelope Cruz powinna dać sobie z nim spokój,bo to staruch,brzydali głupek

natalia_bloom

mimo że w sumie obojętne mi kogo uważacie za piękniejszego uważam że penelope jest DUŻO lepszą aktorką

mloda00

A Tom Cruise to pojebany jest i tyle!!! A Cruz o wiele ładniejsza niż Kidman(a już siostra Cruz to wogóle), ale tak Kidman lepszą aktorką chociaż Penelopka też się rozkręca i nie jest dużo gorsza od Nicole;) Fuck Scientologists!!!

kolosimo

Tak naprawde wszyscy jesteście pojebani. Co Was to obchodzi czy ładniejsza czy brzydsza. Jednym się bardziej podoba innym odwrotnie. Jak chcecie porownywać to przyślijcie mu swoje zdjęcie to Wam może coś odpisze. Jego sprawa. A Wy żyjecie życiem innych ludzi . Weście się lepiej za siebie. Ważne że jedna i druga dobrze gra i tyle wystarczy , a nie ma co kogo posądzać czy jest pojebany czy nie bo Tych ludzi nie znać , prędziej te porównania same o Was sadzą że jesteście pojebani .... Radze się przestawić na POkiemony. Pozdrawiam i Życze szczęścia

minju

Nicole lepsza!!!!!!!!!! Nicole jest o wiele lepsza aktorka niz Penelope :]

użytkownik usunięty
Blair

Nie licytujcie się kto jest lepszy...obje są równie świetne.A jeśli chodzi o Toma to kiedyś bardzo go lubiłam i jego grę...Dziś już tego nie mogę powiedzieć.Lubię jego grę, ale po tym co teraz wyrabia nie mogę go już tak lubić.Popatrzcie tylko na Katie Holmes...co on z nią zrobił?!Ten cały ich związek wygląda jakby on jej wszystkiego zabraniał i jeszcze ją więził...na dodatek ona jest kontrolowana przez teściową.To tyle. Pozdrawiam!

osobiście uwarzam penelope za jedną z najlepszych altorek świata, ona poprostu ma to COŚ !

natalia_bloom

Penélope Cruz lepszą aktorką od Nicole Kidman?! Niektórych tu powinni za herezje spalić!

Ps. A ja uważam że Nicole powinna być z misiem Yogi, a Penélope z uciekającym kurczakiem 8.

Ktos_tam

w tym wypadku to chyba nie ma znaczenia która jest lepszą a która gorszą aktorką,jakoś nie wydaje mi się aby aktorzy (którzy bądź co bądź są w większości ludźmi,dobierali się w pary pod względem umiejętności ;-)

Ktos_tam

Argument jak z młodszej klasy gimnazjum. Gratuluję ;)

_Free_

Moim skromnym zdanie w przypadku Pani Cruz o urodzie nie ma w ogóle co mówić, gdyż nie dyskutuje się o rzeczach, które nie istnieją.

Binula

Wszystko ci się miesza binku. Nie dyskutuje się o gustach a dla wielu jest ona uosobieniem piękna. Czymś co nie istnieje jest raczej twój czysto hipotetyczny rozum.

_Free_

Free, spuerp wypowiedź, dlatego,iż uważam,że Penelope jest wręcz brzydka, atakować mnie personalnie i obrażać. Prezentujesz poziom -1.

Binula

Nie napisałeś(aś) jaka jest, tylko siliłeś(aś) się na dowcip, jakoby nie było w ogóle tematu, a to różnica. Nie dyskutuję z twoim gustem który mnie nie interesuje. Uważasz, że personalny atak na osobę która nie zajrzy tu i się nie obroni jest na wyższym poziomie aniżeli na taką która może odpowiedzieć. To tylko potwierdza moją wcześniejszą hipotezę.

_Free_

Ok,teraz utwierdziłam się w podejrzeniu,że jesteś na poziomie -1. Nie wyniosłaś najwyraźniej dobrego wychowania z domu,ale cóż,o wychowaniu również się nie dyskutuje,to się ma lub nie.Co do wypowiadania się na temat osób, które nie moga się obronić- myślałam,że po to są fora,aby się wypowiadać na temat zamieszczonych tu osób. Penelope Cruz wybrała zawód aktorki, wystawiając się dobrowolnie na krytykę, zarówno tą pozytywną jak i negatywną. Co do mojego wysilenia się na kawał- nie był to kawał, najwyraźniej masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Z całą powagą uważam Penelope Cruz za jedną z najbrzydszych aktorek współczesnego kina. Celowo podkreśliłam w mojej pierwszej wypowiedzi,iż jest to MOJE zdanie, nikt nie mówi,że masz się ze mną zgadzać. Co najwyżej mogę oczywiście po raz kolejny według mnie stwierdzić,że mało,że nie jesteś wychowana, to na dodatek masz fatalny gust.
Pozdrawiam:-)

Binula

Przepraszam,nie zauważyłam znaczka w Twoim profilu. W związku z tym nie wyniosłeś,wychowany itd;-)

Binula

"Moim skromnym zdanie w przypadku Pani Cruz o urodzie nie ma w ogóle co mówić"
Skoro tak to po prostu zamilcz i nie plątaj się ;)

_Free_

A tu masz made by me tapetkę na pulpit w prezencie, jako wyraz mojej dobrej woli ;)
http://img527.imageshack.us/img527/804/penelope49wh3.jpg

_Free_

Ale z Ciebie prostackie stworzenie,nie ma co. Nie będziesz mi małokacie mówił kiedy mam milczeć,coś Ci nie odpowiada to nie wchodź na ten wątek. Widzę,że z takimi jak Ty nie idzie normalnie.

Binula

Widzę, że binek sie uniosła! A tak chciałem być miły :) Niemniej jakże mi miło być nazwanym "małolatem" :) w dodatku przez osobę w tak młodym wieku. Z drugiej strony znakomity pokaz tzw. "dobrego wychowania", marudy i malkontentki, granatem od pługa oderwanej - uczył Marcin Marcina a sam głupi jak świnia. Z nas dwojga, to tobie się dużo nie podobało więc spadaj na bambus kołtunie zasmarkany ;)
Weź sobie na pamiątkę kolejne tapetki pięknej Pené.
http://img228.imageshack.us/img228/1048/penepx0.jpg
http://img228.imageshack.us/img228/6136/penvo2.jpg
Do nie widzenia :)

_Free_

Penelope jest o wiele ładniejsza od Nicole. Która jest lepszą aktorką? Nie wiem. :)

_Free_

Od pługa oderwana,a nazywa mnie zasranym kołtunem. To się nazywa inteligentnie wybrnąć z sytuacji.Co do mojego wychowanie nie musisz się o owe obawiać, co do Twojego nie mam zamiaru się wypowiadac, gdyż z reguły nie obrażam rodziców innych ludzi,a to przecież od nich zależy nasze wychowanie. A skąd wiesz w jakim wieku jestem? Widzisz datę przy nicku i już z Ciebie jasnowidz? Ja po Twoim stylu pisania widzę,że jesteś małolatem, jeżeli nie, to naprawdę coś poszło nie tak w Twoim życiu, skoro jako osoba starsza piszesz tego typu posty. a tapetki pięknej inaczej Penelope pozostawię dla osób, które mają ochotę tą panią oglądać;-)

Binula

"Moim skromnym zdanie w przypadku Pani Cruz o urodzie nie ma w ogóle co mówić, gdyż nie dyskutuje się o rzeczach, które nie istnieją".

Podaj w takim razie pełną i dokładną definicję urody. Takie zdanie mogło powstać tylko w głowie zasmarkanego kołtuna; jeśli nie fizycznego smarka, to z pewnością mentalnego. Wg mnie np. czymś co nie istnieje jest twój hipotetyczny mózg, ale nie powiem tego bo rozsądek mówi mi, że jednak coś tam wypełnia twoją czaszkę. Tym bardziej nie jest wesoła twoja sytuacja jeśli masz więcej niż naście lat i wciąż takie siano w głowie. Generalnie mam w dupie tzw. "dobre wychowanie" (to ty masz je na ołtarzyku, nie ja) i wolę rozumnego i nieograniczonego człowieka od ćwierćinteligenta ograniczonego m. in. etykietą.
PS Z pamięcią też kiepściutko u ciebie.

_Free_

Do Free: hehe stworzony by ubliżać innym. Powiadasz że wypowiedź gimnazjalisty?? przeczytaj swoje późniejsze wypowiedzi, są nielepsze:D

fiji_yang

Wiem, że są najlepsze. I co z tego? ;)
--------------------------------------

natalia_bloom

Nie można porównać dwóch tak skrajnych typów urody. A Penelope jest piękna.

i tak.. Cruz jest moim skromnym zdaniem bardziej utalentowaną aktorką niż Kidma. Ma tą szczególną wrażliwość, która pozwala jej zagrać szerokie spektrum ról.. A Kidman? Hm.. nie wiem no.. Podobała mi się może w dwóch filmach. Ludzie zachwycają się jej "grą oczami" w beznadziejnych "Narodzinach" (ekhem.. w tym momencie sikałam ze śmiechu) i innymi tam rolami, które mnie zupełnie nie ruszają.
Co innego piękne, kipiące od emocji kreacje Cruz u Almodovara.. "Volver" (tu jest mistrzowska), "Wszystko o mojej matce" .. właściwie Penelope radzi sobie w każdym filmie, jaki z nią widziałam. Zarówno w jakis pierdołach z Misiem Copollą Cagem, rolach dramatycznych, czy słabych horrorach, jak i świetnych, ociekających humorem epizodach w stylu "poród w autobusie miejskim" :)

Kidman nie ma tego wdzięku..

szuwarcia

własnie teraz zauważyłam twoją wypowiedź i zgadzam się z tobą całkowicie,bardzo fajnie to ujęłaś i trafiłaś w sedno

szuwarcia

zgadzam sie w 100% z wypowiedzią.nadmienie jeszcze ze Penelope jest europejska aktorka,nie kreowana przez Hollywood tylko przez mistrza Almodovara no i to tyle:)

natalia_bloom

heh dawno dawno temu byl ten post ale odpowiem bo irytuje mnie cos takiego.

Nie mam nic do obu pan ale jak mozna porownywac Penelope z Nicol przeciez to dwa diametralnie inne typy urody.

Moze Tom chcial sprobowac czegos innego,goracej hiszpanki i tyle,mial takie widzimisie i tyle.

Paz_Vega

no właśnie może chciał spróbować gorącej hiszpanki [ osobiście to też bym wolał gorącą hiszpankę] a kidman nie jest ładna i nie ma talentu aktorskiego...

natalia_bloom

Hello...może zacznijmy od tego co dwie piękne i utalentowane aktorki widziały w Tomie:/ rozpisujecie się dlaczego rzucił Kidman a dlaczego związał się z Cruz, ja osobiście zastanawiam się dlaczego Kidman wyszła za niego za mąż a Cruze wplątała się w romans..Jak teraz widzimy (obie po zakończonym związku z Tomem)przejrzały na oczy:)

Obie aktorki lubie (nie szalenie)zdobyły moją lekką sympatie

fiji_yang

Nie ma sensu się nad tym zastanawiać bo patrząc na jedno, każdy widzi co innego a zastanawianie nie zbliży Cię bynajmniej do percepcji innych. Jeśli głupiec i mędrzec obserwują nieatrakcyjny w ich oczach obiekt, mędrzec powie, że nie widzi piękna natomiast głupiec powie, że tego piękna tam nie ma.

_Free_

a i owszem...100% prawdy. Chciałam jeszcze dodać że pod względem aktorskim o wiele lepiej w moim odczuciu wypada Cruz, jednak znacznie bardziej wole ją w hiszpańskich filmach.

fiji_yang

"...bardziej wole ją w hiszpańskich filmach".
Może coś w tym jest bo wolę "Otwórz oczy" (Abre los ojos) niż hollywoodzki remake - "Vanilla sky".

_Free_

O tak i tu mamy idealne porównanie. ta sama aktorka...w tej samej roli...i co i o wiele lepiej w Abre los ojos...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones