Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 738 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

top 10? smiechu warte...takiej Jodie Foster czy Blanchett nie dorasta do piet...

Snay

Te rankingi to jest żenada. Olej to. Fakt Penelope do Blanchett trochę brakuje, do Foster też. Ale Ona jest zdolna nie sądzisz? też tak kiedyś myślałam, jak zobaczyłam jakiś film z nią to chyba było Vanila Sky. Ale później zobaczyłam ją w innych kreacjach i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Teraz w mojej głowie jest jedną z dwóch aktorek, które mogły by się pokusić na zagranie mojej najlepszej, na całym świecie wszech Audrey Hepburn. Ja bym jej dała szanse. Warto.

Snay

A czego jej według ciebie brakuje do Jodie Foster i Blanchett?

Snay

A moim zdaniem top 10 w pełni zasłużone - dużo bardziej niesprawiedliwa jest tam obecność Bullock, Theron czy Watts.
Za to Jodie Foster - powinna być dużo wyżej.

grafoman

To czy jest w TOP 10 jednego z miliona rankingów nie jest ważne. Istotne jest to, że u wielu potrafi rozbudzić zmysły.

Kamil0607

Powoli zaczynają mnie denerwować osoby piszące, że to "nie jest ważne", "to tylko filmwebowy ranking" i pochodne.
Owszem, to nie jest ważne, to tylko filmwebowy ranking, ale czy to oznacza, że nie możemy dyskutować na temat figurujących tam osób, a zwłaszcza osób z TOP10?

grafoman

Dla mnie takowe dyskusje są zbędne, przynajmniej jeśli mowa o takich aktorkach jak Foster i robienie z niej wielkiej ofiary, tylko dlatego, że jest kilka miejsc pod "najlepszą dziesiątką"... Jeśli chcesz, to rozmawiaj - ja wszedłem w ten temat tylko po to, żeby kolejny raz wyrazić swoją słabość do kunsztu Cruz.

Kamil0607

Owszem, dla ciebie. Dla mnie i dla innych dyskutujących tutaj rozmawianie i ocenianie wybranych aktorów nie jest zbędne, a rzekłbym, że nawet wskazane.
Kto robi tutaj z Foster wielką pokrzywdzoną, mógłbyś mi litościwie wskazać?

grafoman

Dobra, dajmy spokój. Przepraszam, jeśli Cię dotknęło to co napisałem.
Pozdrawiam i udanych podbojów filmowych!

Kamil0607

Nie ma za co, dziękuję, również pozdrawiam.

grafoman.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones